RU

 

 
Svarbiausia feng shui ir radiostezijos taisyklė – taisyklinga kryptis
 
Didėjant susidomėjimui feng shui, reikia atkreipti dėmesį, kad krypčių nustatymas yra vienas pagrindinių ir sudėtingiausių feng shui elementų.

Tikslioms individualioms kryptims nustatyti feng shui teorijoje naudojami Ba Gua ir Lo Su metodai, pagrįsti senovės Kinijos astrologija. Naudojantis pagal šiuos metodus sudarytomis lentelėmis galima orientuoti savo namą, kambarį, darbo vietą, interjero ir eksterjero elementus taip, kad būtų. sudaryta geriausia asmeninė energetinė aplinka.

Kaip tvirtinti geriausi Kinijos feng shui specialistai, besinaudojantys iki mūsų laikų išlikusiais seniausiais žinynais ir juose esančiomis lentelėmis, kurios buvo sudarytos Pietų Kinijoje Cin dinastijos Cian-Lun periodu, niekas tuo nenusivylė, bet radikaliai pagerino savo gyvenimą. Reikia pažymėti, kad krypčių teorijų žiniomis naudojasi ne vien turtingiausi (elitiniai) sluoksniai, daugelis pasaulio šeimų sėkmingai nugalėjo nesklandumus ir įvairias šeimyninių santykių, sveikatos, santykių su vaikais, darbdaviais ir artimaisiais problemas, perorientavę savo namus ir kambarius teigiamomis kryptimis pagal Ba Gua ir Lo šu metodų duomenis.

Kokie tai duomenys? Juos galima padalyti į dvi dalis:

1. Keturios geriausios ir keturios blogiausios geografinės kryptys;

2. Keturios geriausios ir keturios blogiausios vietos patalpose.

Noriu atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kad reikia suprasti esminį skirtumą tarp sąvokų "kryptis" ir "vieta". Suprasdami šių sąvokų skirtumą išvengsite esminių feng shui krypčių nustatymo klaidų. Daugumoje feng shui knygų, išleistų Lietuvoje, nedaug kalbama apie individualių krypčių nustatymą Ba Gua ir Lo Su metodu. Dažniausiai pateikiami bendriausi minėtų metodų aprašymai, iki minimumo suprastintos įvairių individualių rodiklių apskaičiavimo formulės, kurios dažniausiai neatitinka duomenų, reikalingų tinkamiausioms individualioms fengshui kryptims nustatyti.

Norint praktiškai panaudoti krypčių nustatymo metodiką, būtina iš pradžių susipažinti su Ba Gua metodo kilme, savybėmis ir pagrindiniais principais, suprasti pagrindines simbolių, geografinių krypčių ir stichijų sąvokas, kurios yra pagrindiniai šio metodo komponentai. Būtina suprasti magiškojo Lo Šu kvadrato esmę, kuriame esantys devyni skaičiai tiesiogiai susiję su Ba Gua, o minėti tarpusavio santykiai yra individualios krypties metodikos nustatymo pagrindas.

Būtina atkreipti dėmesį į pagrindinius feng shui formų skirtumus interjere ir eksterjere: či energijos sroves statiniuose, ša ei pražūtingos energijos "strėlių" sroves. Niekada negalima ignoruoti natūralaus žemės reljefo, jos neigiamo spinduliavimo - patogeninių zonų, statinių ir techninių-elektromagnetinių trukdžių, kuriuos sukūrė pats žmogus. Atminkite, kad visi feng shui meistrai ir klasikiniai tekstai tvirtina, jog bet kokia kaina reikia vengti tokios aplinkos ir objektų arba juos neutralizuoti atliekant feng shui korekcinius veiksnius.

Vienas svarbiausių rodiklių nustatant geografinę orientaciją ir gerą vietą feng shui metodikoje yra individualaus gimimo skaičiaus Gua nustatymas. Jis nustatomas atsižvelgiant į jūsų gimimo datą pagal Mėnulio kalendorių.

Feng shui j laiką žiūrima kaip į ratą - jis neturi nei pradžios, nei galo. Prasidedant vienam ciklui ir baigiantis kitam, kažkas vyksta, kinta, atsiranda, išnyksta, o tada viskas kartojasi.

Kinų feng shui kalendoriuje yra keturi pagrindiniai ciklai:

1. Šešeriopas ciklas (šešiasdešimt metų);

2. Trijų erų ciklas (kiekviena era po 60 metų);

3. Devynių ciklas (kiekviename cikle po 20 metų);

4. Dvidešimt keturi sezonai su dviem sezoninėmis žymėmis kiekvienam mėnesiui.

Šie ciklai vaidina labai svarbų vaidmenį feng shui, nes jie apibrėžia geomantinių lentelių skaičiavimus. Nustatydami gerą feng shui privalote žinoti, kad energetiniai srautai visatoje kinta prasidedant naujai erai ir naujiems ciklams, todėl kiekvienam, užsiimančiam feng shui praktika, būtina žinoti, kokiais metais pastatytas tiriamas statinys.

Kuo geriau jūsų būstas, ypač miegamasis, bus orientuotas geriausia jums individualia kryptimi, tuo labiau jums seksis gyvenime.

 

 

Jonas JUKONIS - profesionalus radiostezistas
Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox