RU

 

 
Būsto aplinkos įtaka žmogui
 
Mūsų namas ar būstas - mūsų pačių atspindys: interesų, pomėgių, dvasingumo. Būstas parodo, kaip jaučiamės, kaip reaguojame į supant} pasaulį. Tai vieta, kuri priima energetiką arba atspindi ją.

Tačiau, nežinant pagrindinių energijos principų, būstas gali tapti kenksmingas.

Pagrindinės tiesos

1. Viskas turi nuolat kintančią energiją.

2. Viskas turi energetinį ryšį.

3. Jūsų namas, būstas ar darbo vieta yra kertama daugybės įvairios prigimties energetinių laukų.

4. Jūs visada turite glaudų energetinį ryšį su aplinka.

Radiostezija nagrinėja energetinį ryšį tarp mūsų ir aplinkos. Mūsų pasaulio pagrindas - gyvybinė energija. Iš esmės tai gyvybė. Susikoncentravus energijai atsiranda gyvybė, o jai išsisklaidant mirštama. Todėl pagrindinis uždavinys - atpažinti, jausti ir nustatyti energetinius srautus, priderinti juos prie žmogaus, esant galimybei koreguoti taip, kad jie tekėtų tinkamiausia žmogui kryptimi.

Kad energija mūsų būste būtų sveika ir naudinga, ji turi būti gaivi, neužsistovinti.

Visiems žinoma, kad stovintis vanduo užsiteršia, tampa neskaidrus, žydi, o tekantis vanduo savaime valosi ir yra skaidrus.

Galvodami apie gyvybinę energiją įsivaizduokite vandens srautą, tada suprasit, kaip jis "elgiasi" bet kokioje situacijoje.

Kaip juda energija?

Kaip ir mandagus žmogus: pagrindiniai jos srautai patenka pro duris, daug mažesni - pro langus. Taip vyksta todėl, kad ji seka žmogaus energetiniais pėdsakais.

Senovės išminčiai žmogaus vietą, savijautą tam tikroje aplinkoje nusakydavo sistema dangus-žemė-žmogus. Tik jei minėta triada harmoninga, žmogui gyvenimo sąlygos palankios.

Gera būsto aplinka - tai grandinė, siejanti žmogų, žemę ir dangų. Kas teigiamai veikia mūsų organizmą vienu paros metu pučiant vienodos krypties vėjui atitinkamu metų laiku, kitu metų laiku, kitoje vietoje ir kitomis sąlygomis gali būti mums mirtinai pavojinga.

Energija, supanti mus, yra pozityvi, aktyvi ir pasyvi.

Gyvenamieji namai ir būstai akumuliuoja abi energijos rūšis. Statinyje gyvenančių žmonių gerovė, darbingumas ir sveikata priklauso nuo teigiamų ir neigiamų energetinių srautų suderinimo.

Tamsokos, vėsios vietos būstuose tinka poilsiui. Jei jose daug nereikalingų daiktų, tamsių baldų, neperšviečiamų užuolaidų, patalpoje vyraus nejudantis oras, tai negatyviai veiks jūsų sveikatą.

Antra vertus, saulės perteklius, šviesus interjeras, nuolatinis apšvietimas naudingi tik tam tikru paros laiku. Būsto aplinkoje viena pagrindinių charakteristikų yra garsas, įvairių dažnių virpesiai.

Didelę įtaką daro ritmo dėsnis, jis nusako mus supančios aplinkos sąveikos dėsnius, nuo ko priklauso mūsų savijauta ir sveikata.

Šio principo taikymas pasireiškia daugybe nuorodų ir patarimų, bet tam reikia tiksliai nustatyti žmogaus energetinį tipą. Ritmo dėsnis nusako pagrindinių 5 energetinių elementų suderinamumą arba priešingumą. Būstuose bei statiniuose labai svarbu tai, kokia patalpų orientacija pasaulio šalių atžvilgiu ir jų funkcionali paskirtis. Visos pasaulio šalių kryptys turi savitą energetiką, jos poveikis pasireiškia skirtingai kiekvienam žmogui. Tai priklauso nuo žmogaus gimimo tikslios (valandos tikslumu) datos, nustatomos pagal senovines lenteles. Pas mus esančiose populiariose knygelėse kryptys yra netikslios, pateikiamos apibendrintai, todėl ir neefektyvios.

Be šių principų, yra nuostatos, kuriomis būtina naudotis analizuojant būsto energetiką. Asmens sveikata, visos šeimos ar net organizacijos savijauta priklauso nuo aplinkos faktorių. Vieno žmogaus savijauta daro įtaką kitų savijautai. Net nedideli korekciniai energetiniai pokyčiai gali padaryti didelę įtaką, nes blogų energetinių laukų elementų ar konstrukcijų poveikis gali būti labai blogas - kaip vienas supuvęs obuolys gali sugadinti pintinę gerų.

Mes pamiršome ryšį tarp miego ir darbo, dienos ir nakties. Daug kur sukuriame nuolat apšviestas erdves, pamiršę dienas ir naktis, daug kur palaikome monotonišką darbo ritmą visą parą. Tai, kad mes tarsi valdome savo aplinką tik iš išorės, priimame kaip laimėjimą.

O iš tiesų dėl to silpnėja jautrumas mūsų savijautos atžvilgiu. Tai technologijos pergalė prieš biologiją.

Mokslas nustatė, kad aplinka veikia žmogų iki paties giliausio jo lygmens. Jo reakcijos atsiranda toje smegenų dalyje, kuri turi ryšį su įprastiniais dalykais - tokiais, kaip lipimas laiptais (mes negalvojame, kad turime sulenkti koją ir statyti ją ant pakopos). Kiekvienam iš mūsų tam tikromis sąlygomis tenka patirti dvasinį pakilimą ar nerimą.

Paprastai mes nesuvokiame, kokie faktoriai sukelia mūsų jausmus.

Šiuo metu aplinkos ir energetinių laukų poveikis traktuojamas kaip susirgimų rizikos faktorius.

Funkciniai sveikatos sutrikimai ir atitinkamos ligos priklauso nuo trukmės, kurią praleidžia žmogus kenksmingoje zonoje, neigiamos energijos šaltinio ir jo galingumo. Negatyviausias aplinkos poveikis pasireiškia funkciniu lygmeniu: atsiranda nuovargis, irzlumas, raumenų traukuliai, sunku užmigti, pila prakaitas.

Daugeliu tyrimų patvirtintas ryšys tarp energetiškai blogos vietos ir onkologinių, sąnarių, nervų ligų.

Mūsų gyvenamoji ir darbo vieta yra neatskiriama nuo mūsų gyvybės kaip kaulai nuo kūno. Į visa, kas mus supa ir kur gyvename ar dirbame, reikia žiūrėti darniame tarpusavio santykių kontekste. Gilindami savo žinias mes galime keisti gyvenamąją aplinką, maksimaliai ją pritaikydami sau ir savo reikmėms.

 

 

Jonas JUKONIS - profesionalus radiostezistas
Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox