RU

 

 
Geriausia statinio dislokacija ir orientacija
 
Menas pagrindinių statybos faktorių yra sklypo gruntas. Molingas gruntas prastai sugeria vandenį, tad sklype atsiranda negatyvios energijos (in) perteklius. Tai gali sukelti 5 vidaus organų - kepenų, širdies, blužnies, plaučių ir inkstų - ligas. Sausas gruntas yra dulkėtas, o tai - alerginių ligų faktorius.

Gruntas - svarbiausias feng shui elementas

Minkštas gruntas visai netinkamas prekybos sferoms. Durpiniai gruntai pavojingi dėl statinių "sėdimo".

Gruntas po statiniu - vienas svarbiausių feng shui elementų. Pagal senovės meistrų nurodymus gruntas po statiniu būtinai turi būti aukštesnis už aplinką, pro sklypą praeinančius kelius.

Noriu pabrėžti, kad prieš statybas būtina kruopščiai iš grunto išrauti žolių, krūmų ir medžių šaknis, nes likusios po statiniu jos skleis negatyvią gyventojams energiją.

Statinys turi būti pastatytas taip, kad derėtų ne tik prie gamtos, bet ir prie gretimų statinių, komunikacinių tinklų, energetinių trasų.

Būtina pasinaudoti architektų paslaugomis - jie turi parengti sklypo užstatymo projektą.

Įsigydami arba statydami naujus pastatus, stenkitės, kad jie būtų tarp tolygiai išsidėsčiusių statinių. Šiuo atveju pozityvioji energetika galės lengvai judėti nuo vieno statinio į kitą. Statinys turi būti geriausioje (energetiniu požiūriu) vietoje.

Nestatykite neįvertinę aplinkos faktorių, kurie ypač stipriai veikia žmones, jų savijautą, net sveikatą.

Įdomiausia tai, kad net ir gyvendami idealiame statinyje galite sirguliuoti ir blogai jaustis. Dėl to kaltos neigiamos geopatogeninės zonos, jas nustato radiostezija. Turimais duomenimis, kas penktas žmogus miega ar dirba geopatogeninėje zonoje.

Manau, daugelis yra girdėję apie "vėžinius" namus: juose gyvenantys žmonės serga vėžiu. Statiniuose, esančiuose geopatogeninėse zonose, dažnos savižudybės. Galingi žemės energetiniai srautai gali net griauti statinius: apie 90 % statinių, esančių geopatogeninėse vietovėse, yra avarinės būklės - juos reikia griauti ar kapitališkai remontuoti.

Būtina taisyklinga statinio orientacija

Kita statiniui būtina taisyklė -taisyklinga jo orientacija. Kaip jau esu rašęs, geriausia orientacija -šiaurės ir pietų kryptimi. Jei yra galimybė, pageidautina, kad šia kryptimi būtų orientuotos ilgesnės statinio sienos. Taip orientuotos prieš daugelį tūkstantmečių statytos Egipto piramidės, Rytų šalių šventyklos ir valdovų rūmai. Neseniai mokslas paaiškino šios orientacijos tikslingumą: labiausiai žmones veikiantys energetiniai laukai šiuo atveju išsidėsto lygiagrečiai statinių sienoms, dėl to lengviau sukurti gerą statinio feng shui.

Pagrindinė energetinė būsto taisyklė yra ta, kad įėjimas į jūsų būstą ar darbovietę turi atitikti geriausią jums kryptį. Įėjimo kryptimi laikoma ta, į kurią žvelgiate iš statinio įėjimo tarpdurio. Individuali kryptis svarbi ir žmogui ilsintis bei miegant. Gulinčio žmogaus individualia kryptimi laikoma ta, į kurią nukreiptas viršugalvis. Priklausomai nuo žmogaus energetinio tipo geriausios kryptys gali būti skirtingos, pavyzdžiui, šiaurė ir pietūs.

Nuo seniausių laikų ir Lietuvoje gyvuoja daugybė papročių, iš kartos į kartą perduodamų taisyklių, kaip geriausiai orientuoti statinį. Buvo energetiką gerinančių elementų, tai - ir kraigas ant stogo, ir virš įėjimo durų prikalta pasaga, alyvos ir šermukšniai šalia. Po įėjimo vartais būdavo užkasamas kirvis, kad priešai negalėtų patekti į būstą, ir taip toliau. Būste yra geros ir blogos vietos. Neatsitiktinai iki šių dienų išlikęs paprotys naują statinį pašventinti, tai - savotiškas energetinis išvalymas. Per patalpas būdavo pereinama su degančia šventinta žvake. Ten, kur ji labai dūmydavo ar net užgesdavo, - blogos vietos. Lietuviai nuo seno žinojo, kad bloga vieta gali būti ne dėl blogos statinio formos, prasto baldų išdėstymo, bet ir todėl, kad ten kažkas keikėsi, pyko, liejo neigiamas emocijas.

Rytų energetika pripažįsta ir nustato geras bei blogas energetines vietas. Yra keturios teigiamos ir keturios neigiamos kryptys.

Pirmos geriausios energetinės vietos (gerumo silpnėjimo tvarka) yra šios:

1. Energijos gimimas. Tai pati geriausia vieta, ji garantuoja bet kokios veiklos augimą, sveikatą, gausą, gerovę.

2. Dangiškas gydytojas. Jis suteikia sveikatos, ypač sergantiems chroniškomis ligomis, pritraukia draugų. Šioje vietoje patartina įkurti miegamąjį, valgomąjį, įrengti pagrindinį įėjimą.

3. Ilgaamžiškumas. Ši zona garantuoja šeimyninę darną.

4. Paslėptoji vieta. Tai - klestėjimo sektorius. Nors tai ir silpniausia iš teigiamų energetinių vietų, ji didina žmogaus intelektą, dvasinį tobulėjimą, todėl šioje zonoje patariama statyti vadovų stalus, įrengti studentų ir moksleivių darbo vietas.

Keturios blogiausios vietos (blogumo silpnėjimo tvarka):

1. Nelaimingas likimas. Tai - ligų, nesėkmių ir nelaimių sektorius. Šioje vietoje negalima daryti įėjimo durų. Ji pati blogiausia.

2. Penketas vaiduoklių. Šiame sektoriuje yra didelė gaisrų galimybė, vagystės, šeimyniniai konfliktai ir nesutarimai darbovietėse. Šioje zonoje patartina įrengti sandėliukus, sanitarinius mazgus, virtuvę.

3. Šešios blogos žudančios energijos. Tai - nesklandumų, netekčių ir skandalų sektorius. Šio sektoriaus bloga energetika sukelia sveikatos sutrikimus, konfliktus su žmonėmis ir teisėtvarka. Šioje statinio zonoje patartina įrengti tik sandėlius ar tualetą.

4. Nesėkmė. Tai - zona, sukelianti nedideles nesėkmes ir konfliktines situacijas.

Kad statinio orientacija būtų taisyklinga, o dislokacija - pati tinkamiausia, radiostezija pataria jums išsiaiškinti:

1. Kokiai krypčiai jūs priklausote (rytų ar vakarų).

2. Kokios geriausios jūsų energetinės kryptys.

3. Keturios blogiausios kryptys.

4. Kokia geriausia jūsų asmeninio tobulėjimo kryptis.

5. Jūsų sėkmės kryptis.

6. Geriausia sveikatingumo kryptis.

7. Geriausia santuokos kryptis.

8. Statinio sektorius, kurio turite vengti.

9. Namo sektorius, suteikiantis didžiausią sėkmę gyvenime.

 

 

Jonas JUKONIS - profesionalus radiostezistas
Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2022 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox