RU

 

 
Būsto pagalbinės patalpos
 
Turime pripažinti - sandėlių ir ūkinių patalpų mums reikia tuo daugiau, kuo daugiau jų turime. Lietuviai visuomet įsirengia daugybę sandėlių ir ūkinių patalpų rūsyje, pastogėje ir net gyvenamose patalpose. Dažniausiai jie paverčiami sąvartynais, pripildytais visai mums nereikalingo šlamšto, o tai blokuoja energiją. Visur, kur nejuda energija, kur ji stovi ar stabdoma, susidaro neigiamos zonos.

Sandėliai

Sandėliais pagal feng shui laikomos patalpos, kuriose žmogus stengiasi sugrūsti viską, kas jam buvo ir yra nemalonu.

Sandėliai vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Nesvarbu, kad sandėliuose tamsu ir Jūs seniai pamiršę tai, kas ten padėta, jūs viską kruopščiai saugote, ir viskas laukia atitinkamo momento jūsų gyvenime. Jei jūsų būste atsiranda spontaniški "sandėliai": kampai, užkrauti knygomis, įvairiomis dėžėmis ar paketais, panagrinėkite, kurioje būsto vietoje tai vyksta. Atkreipkite dėmesį ir į savo gyvenimo periodus, kada pradedate sandėliuoti daiktus savo būste. Jei tuo rimtai užsiimsite, po kurio laikotarpio jums tikrai pasiseks nustatyti ryšį su vienais ar kitais asmeninio gyvenimo įvykiais. Vietos, kuriose sandėliuojama, labai tiksliai nurodo tas gyvenimo sritis, kuriose atsiranda problemos. Jūs efektyviai galite nustatyti gyvenimo sritis, kurias būtina aktyvinti ir koreguoti. Jei būste sandėliu tampa svetainė, tai gali reikšti atsiradusias problemas tarp šeimos narių, dažniausiai tarp tėvų ir vaikų. Užkrautos miegamojo zonos turi priversti susimąstyti apie santykius su partneriu ar draugais.

Tinkamiausia vieta rūsiui

Senovės Rytų knygose numatyta ir griežtai nurodoma patalpų, kuriose laikomas maistas, orientacija ir lokalizacija. Patariama laikytis šių taisyklių:

Ūkinė patalpa, kurioje laikomos maisto produktų atsargos, esanti šiaurės vakarinėje būsto dalyje, garantuos visada dideles maisto atsargas.

Feng shui numato ir maisto vietą sandėlyje. Duoną, miltus, kruopas ir kitus kasdienio vartojimo maisto produktus reikia laikyti šiaurės vakarinėje sandėlio dalyje. Įvairius riebalus ir pieną laikykite pietrytinėje patalpos dalyje. Langai sandėliuose patartini šiaurinėje ar pietinėje sienoje. Neįrenkite ūkinės patalpos, kurioje laikysite maisto produktus, tamsios ir belangės. Maistui reikalinga judri energija. Uždara belangė patalpa panaši į polietileno maišelį, kuriame maistas neilgai išlieka geras. Jei turite galimybę, nelaikykite maisto virtuvėje.

Vandens rezervuarai

Vandens rezervuarai yra individualių statinių apšildymo sistemose, požeminiai vandens rezervuarai po statinio šiaurės rytine dalimi neša gerovę ir laimę. Jei vandens rezervuarai yra virš žemės lygio, jau kita situacija. Tuomet statinio šiaurės rytų zonoje rezervuarų su vandeniu negalima iškelti virš žemės.

Juos galima įrengti pietvakarinėje, dar geriau vakarinėje statinio dalyje. Kai kurie radiostezijos specialistai pataria antžeminius vandens rezervuarus įrengti statinio pietvakariniame kampe. Tačiau tai - klaidingas patarimas. Neįrenkit vandens rezervuaro tame kampe, nes tai sukels statinio energetinį disbalansą. Vandens talpyklų, esančių virš žemės, neįrenginėkite kitose vietose. Jų įrengimas sukelia nemalonius padarinius:

- Vandens talpykla statinio šiaurės rytų sektoriuje - finansiniai sunkumai ir sveikatos problemos.

- Vandens talpykla pietvakarių sektoriuje - sunkios finansinės krizės, nelaimingi atsitikimai, teismo procesai.

- Patartina neįrenginėti vandens talpyklų pietiniuose ir šiauriniuose statinio sektoriuose.

- Kaip alternatyvą vandens talpykloms pietvakariuose kai kurie Rytų meistrai rekomenduoja šiaurės vakarų sektorių.

Pastogės

Pastogės, pagal Rytų meistrų nurodymus, turi būti įrengtos tik pietiniuose ar vakariniuose statinio sektoriuose. Pagal feng shui ir senovės indų vastu (feng shui analogas), pastogėse gali būti tik pagalbinės patalpos. Jose negalima gyventi ir tuo labiau miegoti. Gyvenime tenka susidurti su paplitusia pas mus madinga negerove - miegamaisiais pastogėse. Tai labai neigiamai veikia žmones, ypač jei pastogėse įrengti stoglangiai. Tiesą sakant, neteko sutikti žmonių, kurie, gyvendami pastogėse, jaustų komfortą. Jie dažniausiai nesupranta, kad tokia gyvenamųjų patalpų vieta kenksminga jų sveikatai. Tokias patalpas gali naudoti tik menininkai darbų studijoms. Į šias patalpas patenka per didelis energijos kiekis, o tai kenksminga žmogui, kuriam reikalinga energetinė harmonija.

Terasos

Terasos - vasarinis dengtas priestatas su stulpų atramomis. Jas patartina įrengti šiaurinėje ar rytinėje pusėje. Jei norite terasos pirmame ar antrame statinio aukšte, įrenkite ją tik pietvakariniame sektoriuje. Jokiu būdu nestatykite terasos šiaurės rytų ar pietryčių sektoriuose. Jei įsirengsite jas šiuose sektoriuose, jums garantuotai ims silpnėti sveikata, blogės finansinė padėtis. Terasa pietryčių sektoriuje sukels nesutarimus tarp šeimos narių, įtampą ir suirzimą net dėl menkniekių.

Balkonai

Būste tai vieta, kurioje žmonės išeina pakvėpuoti šviežiu oru, poilsiauti. Balkoną galima vertinti kaip energijos, sklindančios iš mus supančios aplinkos į namą, priėmimo punktą. Jei jis orientuotas į kapus, policijos įstaigas, ligonines, bažnyčią, T tipo kelio sankryžą ar kitas neigiama energetika pasižyminčias vietoves (apie jas buvo rašyta anksčiau), tai esančios prie balkono patalpos pateks į neigiamos energijos veikimo zoną.

Jei prieš balkoną bus ežeras, upė ar bent plaukimo baseinas, bus akumuliuojama teigiama energija, kuri bus perduodama į gyvenamąsias patalpas.

Geriausia balkono vieta kambariuose su langais į šiaurę ar į rytus. Venkite patalpų, kuriose balkonai pietų, vakarų ar pietvakarių zonose. Jei jums nepasisekė, ir jūs gyvenate būste su tokios orientacijos balkonu, išeitis tėra viena - įstiklinkite jį ir uždenkite užuolaidomis arba žaliuzėmis.

Garažai

Kadangi garažas asocijuojasi su judesiu, jo vieta svarbiausia tiems, kurie daug laiko praleidžia prie vairo.

Idealiu atveju - garažas izoliuotas nuo statinio. Mašinų judėjimas žeidžia natūralius energetinius srautus, tampa kliūtimi jiems. Kai garažas yra tam tikru atstumu nuo statinio, jo neigiama įtaka neutralizuojama. Daug blogesnis sprendimas - garažas-priestatas prie statinio. Šiuo atveju būtina atkreipti dėmesį į tai, kad būsto svetainė, miegamasis ar virtuvė neturėtų bendros sienos su garažu. Pats blogiausiais atvejis - bendra siena su miegamuoju. Ypač blogas variantas, kai garažas įrengiamas namo rūsyje. Šiuo atveju gyvenamieji kambariai negali būti įrengiami virš garažo, nes rūsyje esantis garažas sudaro gyventojams grėsmingą ir nestabilią energiją.

Individualiose valdose garažas visada turi būti autonominis statinys, neblokuojamas su namu. Geriausia vieta - šiaurės vakarų sektorius (kaip alternatyva galimas sklypo pietryčių sektorius).

 

 

Jonas JUKONIS - profesionalus radiostezistas
Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2022 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox