RU

 

 
Energetinis patalpų valymas
 
Energetinis aplinkos valymas - menas sutvarkyti jus supančią erdvę. Kad geriau suprastumėte, kodėl tai svarbu, norėčiau paaiškinti, kaip mes elgiamės su mus supančia energija.

Energetiniu požiūriu visa, kas vyksta statiniuose, sukelia energetines bangas, kurias galime palyginti su akmens, mesto į vandenį, sukeltomis bangomis. Minėtos bangos daro poveikį visiems aplinkoje esantiems gyvuliams ir žmonėms, augalams, baldams, statinių sienoms, grindims ir luboms. Aplinkos energijų poveikis užsifiksuoja ir statinių struktūrose. Pasikartojančios nuotaikų situacijos, tam tikros savitos statinių atmosferos charakteristikos žinomos kiekvienam iš mūsų. Bet koks įvykis, jei lydimas stiprių emocijų, palieka pėdsakus.

Energetinės bangos plinta visoje mūsų aplinkoje ir palieka pėdsakus. Tokios "nuosėdos" ypač susikaupia patalpų kampuose ir įvairiuose plyšiuose. Norėčiau pabrėžti, kad daugelio senovės kultūrų žmonės negyveno kampuotuose statiniuose. Pavyzdžiui, zulusai ir Amerikos indėnai gyvena tik apvaliuose statiniuose.

Vaikai yra daug jautresni negu suaugusieji. Jie nemėgsta kampų, palovių, nemėgsta miegoti esant atdaroms drabužių spintelėms. Ši natūrali reakcija būdinga žmonėms, jautriems energetiniams poveikiams.

Įsivaizduokite dulkių krūvas, voratinklius, užterštus patalpų kampus, nešvarumų pilnus plyšius ir taip toliau. Joks žmogus nenorės dirbti ir gyventi tokiose patalpose. Tačiau energetiniu lygmeniu dažniausiai gyvename būtent tokiose patalpose. Slogūs įelektrinti energetiniai "voratinkliai" supa mus, kampai pilni susitingusios statinės energijos. Kiekvienas iš mūsų sukuria kasdien tam tikrą kiekį energetinių šiukšlių, kurios kaupiasi mūsų aplinkoje. Daugelis iš mūsų gyvena energetiniuose šiukšlynuose, o nevykęs baldų išdėstymas interjere dažnai dar labiau komplikuoja minėtą problemą.

Užsistovėjusios, žmonėms kenksmingos energijos kiekis priklauso nuo konkrečios vietos, kaip toje vietoje cirkuliuoja energija, nuo žmonių veiklos joje. Dirbdamas dažnai lankausi patalpose, kuriose iš kartos į kartą gyvena šeimos ir dėl to ant patalpų sienų būna susikaupusi energija, kurios storis - iki 6 cm.

Tai daro didelį psichinį ir fizinį poveikį ten gyvenantiems. Energetinės sankaupos yra visuose statiniuose, statytuose daugiau nei prieš 20 metų. Daiktai, kuriais naudojamės, taip pat turi energetinių poveikių sankaupas. Jas būtina kartkartėmis energetiškai valyti. Jei perkate nenaują daiktą, žinokite, kad kartu su juo įsigyjate ir buvusio daikto šeimininko energetinius pėdsakus. Išmanantis psichometriją žmogus paėmęs kitam asmeniui priklausantį žiedą pajunta žiedo vibracijas ir gali papasakoti apie žmogų viską, nors nėra jo matęs.

Manantys, kad energetinių poveikių kaupimasis yra nerealus faktas, galėtų pasidomėti Miuncheno parapsichologijos institute sukurta aparatūra, kuri fiksuoja energetinių poveikių pėdsakus ant įvairių objektų, statinių sienų ir panašiai.

Jau gauti pirmieji rezultatai nustatant žmogžudžius pagal perskaitytą patalpų, kuriose įvyko nusikaltimas, informaciją.

Energetiniu erdvės valymu nuo seno užsiima tradicinio feng shui ir radiostezijos meistrai. Vienas iš pagrindinių energetinio patalpų valymo metodų yra feng shui sustiprinimas. Energetinis darbo ir gyvenamosios aplinkos valymas yra labai svarbi procedūra, ji gali pakeisti žmogaus gyvenimą, karjerą.

Energetinė korekcija atliekama nuo seniausių laikų: žmonės šventindavo patalpas, valydavo jas garsu, taikė įvairius energetinių srautų aktyvinimo metodus. Energetinė patalpų korekcija ypač veiksminga, kai kamuoja vis tos pačios problemos. Ji nepanaikins priežasties, tačiau padės jums kitaip pažvelgti į problemą.

Energetika, kurią gaunate kaip palikimą, priverčia gyvenime kartotis praeities istorijoms. Mūsų gyvenimą gali veikti ne tik mūsų energetika, bet prieš mus gyvenusių žmonių energetiniai pėdsakai. Pavyzdžiui, jei atsikraustę į butą pradėjote stambėti, pasidomėkite, ar buvę šeimininkai nebuvo storuliai. Jei pradėsite daug miegoti, ne išimtis, kad tą darė buvę buto šeimininkai. Prieš jus gyvenusiųjų palikta energetika gali įvairiai jus veikti, dažnai to net neįtariant.

JAV Vašingtono valstijoje parduodant namą, pardavimo akte privaloma nurodyti, ar šiame name nebuvo savižudybių. Pagal Amerikos indėnų tradicijas namas, kuriame kas nors mirė, negali būti apgyventas. Nuo seniausių iki šių laikų žmonės, priklausantys įvairioms kultūroms, vengia mirusiųjų nenatūralia mirtimi būstų.

Energetinis gyvenusiųjų poveikis stiprus viešbučiuose, todėl daugelis žmonių juose jaučia diskomfortą. To išvengti galima pasinaudojant specialiomis feng shui metodų nuorodomis, kaip iš patalpų išvalyti anksčiau gyvenusių žmonių energetinius pėdsakus.

Energetinė patalpų korekcija - veiksminga priemonė nuo nuovargio, padedanti sveikti ir nugalėti ligas. Todėl atkreipkite ypatingą dėmesį į kambarius, kuriuose jaučiate didžiausią nuovargį, ir ypač miegamuosius.

Patalpų energetinė korekcija sudaro harmoningas darbo aplinkos sąlygas ir tuo padidina darbo našumą. Rytų šalių verslininkai atlieka energetinį patalpų, kuriose numatomi įvairūs dalykiniai susitikimai, valymą, nes tai padeda verslo sėkmei. Energetinis patalpų valymas ypač veiksmingas prekybos centruose ir parduotuvėse, įvairias paslaugas teikiančiose įmonėse.

Patalpų energetinis valymas atliekamas įvairiais radiostezijos metodais: garsais, valymu žeme, vandeniu, oru ir ugnimi, šviesa ir įvairiais biogeneratoriais.

 

 

Jonas JUKONIS - profesionalus radiostezistas
Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox