RU

 

 
Ruošiantis pakeisti būstą
 
Kraustytis į naują namą ar butą - vienas iš svarbiausių įvykių žmogaus gyvenime. Nuo to, kaip susitvarkysite naują būstą, kokį kursite jo energetinį lauką, priklausys tolesnis jūsų gyvenimas.

Energija, kurią sukursite naujame būste, plėtosis toliau ir būtent ją jausite gyvendami naujoje vietoje. Radiostezija padeda visa tai atlikti taisyklingai ir tikslingai, pagerinti visus gyvenimo aspektus. Tai aktualu mobiliems, dažnai keičiantiems gyvenamąją vietą žmonėms.

Kaip geriausiai energetiškai išvalyti būstą, į kurį keliatės, kokios metų dienos geriausiai tam tinka, kokia eilės tvarka reikia nešti į būstą daiktus ir baldus. Visa tai ypač svarbu persikeliant gyventi į naują namą.

Kada pakeisti būstą

Pirmasis žingsnis - tai sprendimas, kada pakeisti būstą. Šiuo etapu reikia būti atsargiems, nes mūsų emociniai ir energiniai ryšiai su senu būstu labai stiprūs. Na, o sprendimas persikraustyti dalį jūsų energijos nukreips į ateitį, kurioje ieškosite naujos gyvenimo erdvės. žmonės persikrausto į naujus būstus todėl, kad jie individualiai jaučia, kad tas ar kitas namas bei butas idealiai tinka spręsti gyvenimo problemas, kad padės kažko išmokti.

Gyvenime mes linkę kartotis, vis susirandame panašius partnerius ar viršininkus, patenkame į tokias pat situacijas, kol pagaliau imame suvokti, kad gyvenimas nori mus pamokyti. To nesuprantantys žmonės gali taip ir nugyventi gyvenimą ir nepastebėti jame vykstančių dėsningų įvykių. Tai pasakytume ir apie būstų pasirinkimą. Labai dažnai mano klientai, norintys keisti būstą, pasirenka su tais pačiais trūkumais, kurie buvo ankstesniame. Tai pasakytina ne tik apie gyvenamąjį plotą, bet ir darbo vietą.

Sprendimas pakeisti būstą energetiniu lygiu gali atsiliepti jūsų santykiui su senu būstu: galite nuspręsti, kad nebereikia perdažyti jo sienų ar pataisyti netvarkingų vandens čiaupų. Bet taip nesirūpindami būstu jūs kartu nesirūpinate savimi, nors sutaupote laiko ir truputį lėšų, sukuriate slogią ir sekinamą atmosferą, kuri trukdys pozityvioms jūsų gyvenimo permainoms.

Sutvarkykite senąjį būstą

Pasistenkite palikti seną būstą tokios būklės, kokios norėtumėte rasti naująjį. Todėl būtinai raskite laiko jį sutvarkyti ir paruošti naujiems gyventojams. Daiktus pakuokite dėmesingai ir kruopščiai, galvokite apie tų, kuriuos turite rankose, paskirtį, prisiminkite, su kokiu malonumu juos įsigijote ir kaip jie jums tarnavo. Tai pakraus jūsų daiktus teigiamos energijos, kurią perkelsite į naują būstą.

Radiostezijos mokslas pataria nors trumpam pasilikti vienam ar su šeima bute, kai iš jo jau išnešti visi daiktai. Lėtai praeikite visus kambarius, atsiminkite visus malonius įvykius, įvykusius kiekviename iš kambarių, prisiminkite, kur jums buvo ypač gera, ir išsaugokite tuos prisiminimus. Prisilieskite, paglostykite sienas ir duris, mintyse padėkokite už visus džiaugsmus ir skausmus, kuriais jis dalijosi su jumis, ir atsisveikinkite.

Rinkdamiesi naują namą ar būstą, kuriame anksčiau niekas negyveno, būtinai visapusiškai patikrinkite, ar jis tinka jums. Tikrinami daugelis parametrų padedant radiostezininkui (geopatogeninės zonos, oro jonizacija, elektromagmetinių laukų poveikiai ir t.t.).

Be minėtų tyrimų, feng shui didelę svarbą teikia intuicijai. Pasistenkite pabūti kiekviename norimo įsigyti būsto kambaryje vienas, be palydovų, nors kelias minutes. Atsipalaiduokite, pasistenkite protu ir širdimi suvokti, kokius jausmus sukelia patalpa, kurioje esate, kokia jos energija. Įsivaizduokite, kaip jūs ir jūsų šeima gyvens būste. Pasistenkite numatyti, kaip gyvenimas naujose patalpose paveiks jūsų gyvenimo aspektus. Na ir tik po šių, feng shui teoretikų nuomone, būtinų veiksmų, spręskite, ar patalpos tinka jums.

Seną būstą rinktis sudėtingiau

Pasirinkti namą ar būstą, kuriame prieš jus kas nors gyveno, daug sudėtingiau, nes pagal feng shui apsigyventi tokiame būste tolygu apsiauti buvusių šeimininkų batais. Tokiame bute perimami įvairūs, net smulkiausi, įpročiai, - kartais netgi likimas, sėkmės ir nesėkmės. Buvusių šeimininkų mintys, jausmai ir poelgiai jau būna suformavę emocinę būsto aurą, energetinę namo erdvę.

Žinomi atvejai, kai nesėkmės persekiojo šeimą, mainančią vieną būstą po kito. Dažnai tai būna netinkamas būsto energetikos padarinys, o ją tiksliai gali nustatyti tik radiostezijos specialistas. Todėl jie pataria mainant, perkant būstą iš pradžių pasidomėti, kas ir kaip gyveno iki jūsų. Jei prieš jus ten gyvenančius persekiojo nemalonumai, šeimininkai mirė smurtine mirtimi ar nusižudė, jei gyvenęs verslininkas bankrutavo, taip pat jei namas labai senas ir jame gyvenusių žmonių likimus sunku atkurti, visų geriausia atsisakyti patalpų tokiuose namuose.

Į būstą, kuriame prieš jus žmonės gyveno laimingai, buvo lydimi dalykinės sėkmės, o praturėję nusprendė pakeisti į didesnį, geresniame miesto rajone, galite keltis nedvejodami.

Rasti būstą - tik pradžia. Persikraustyti gali būti kone trauma, nes, kaip minėjau anksčiau, žmogus prisiriša prie gyvenamosios vietos.

Būstai panašūs į žmones, jie turi savų bruožų. Susitikimas su žmogumi, kurį ignoruojate ir kritikuojate, gali sugadinti jūsų savitarpio santykius. Tačiau jei tarpusavio santykius grįsite meile, rūpesčiu, malonus gyvenimas būste taps dovana jums. Kad jūsų gyvenimas naujame būste klestėtų, kad būtumėte sveiki ir laimingi, būtina atlikti keletą paprastų procedūrų.

Prieš persikeldami susipažinkite su naujuoju savo būstu. Pabūkite vienas jame, pavaikščiokite iš kambario į kambarį. Pasėdėkite, pastovėkite užmerktomis akimis kiekviename kambaryje, pasitikrinkite, kaip juose jaučiatės.

Prieš įsikeldami į naują būstą išvalykite ir išplaukite jį. Tuo sukursite jame savo energetinį lauką. Ypač efektyvus būdas pakrauti jį savo energijos - perdažyti visas sienas, langus ir duris. Taip sąmoningai suteiksite būstui individualias vibracijas.

Prieš įsikeliant tiek į seną, tiek į naują būstą, kad ir kokią reputaciją jis turėjo, feng shui teoretikai rekomenduoja energetinį patalpų valymą.

Jei kartais persikėlėte į būstą su senais baldais, nemiegokite senose lovose.

Prieš persikraustant į naują būstą būtina žinoti šias feng shui taisykles:

1. Daiktus iš seno būsto išneša ne šeimos nariai, tačiau į naują būstą turi įnešti šeimos nariai.

2. Energetiškai išvalę naują būstą, laikykite atdarus langus ne mažiau kaip dvi dienas iki įsikraustymo. Tuo pat metu į būstą suneškite kambarinius augalus, kurie padės energetiškai išvalyti jį ir sukaups ci energiją.

3. Šeimos nariai negali įžengti į naują būstą tuščiomis rankomis, kiekvienas turi kažką atnešti.

4. Naujasis būsto šeimininkas turi įeiti pirmas, o paskui jį - šeimos nariai.

5. Į būstą visų pirma reikia įnešti pačius vertingiausius daiktus. Tai gali būti papuošalai, kompiuteriai ir visa, kas laikoma vertybėmis. Tai reikalinga tam, kad jus lydėtų sėkmė ir gerovė naujoje gyvenimo vietoje.

6. Idealu kraustytis pradėti iš ryto ir baigti dieną. Venkite kraustytis vakare. Pasistenkite tai atlikti per dieną, neatidėkite kitai. Būtina pajusti persikėlimo baigtumą.

7. Persikraustyti į kitą būstą nerekomenduotina žmonėms, kurie gimė 1950, 1962, 1974, 1986 Mėnulio metais.

8. Nerekomenduojame persikraustyti į naują gyvenamąją vietą nėščioms moterims.

9. Persikraustyti į naujus būstus rekomenduojame gimusiems 1952, 1957, 1964, 1969 Mėnulio metais.

Atminkite, kad svarbiausia, kas daro didžiausią įtaką ir formuoja jūsų gyvenimą naujame būste - tai tinkama jo energetika, kurią galite suformuoti, pasiremdami feng shui žiniomis.

 

 

Jonas JUKONIS - profesionalus radiostezistas
Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2022 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox