RU

 

 
Garsai mūsų aplinkoje
 

Triukšmas - vienas pavojingiausių faktorių žmogui, negrįžtamai atimantis iš jo energiją. Teiginiai, kad žmogus gali priprasti prie triukšmo - klaidingi. Mes tik sąlygiškai blokuojame į mūsų energetinį lauką

Senovės Kinijoje fengšui meistrai triukšmus siedavo su finansiniais sunkumais. Statistiniai tyrimai patvirtina minėtą faktą: žmonės, kurių finansinė padėtis sunki, dažniausiai gyvena triukšminguose miesto kvartaluose.

Kiek įmanoma reikia šalinti buitinius triukšmus namie ir darbe. Garsus šaldytuvas, garso ar vaizdo aparatūra, "burbuliuojantys" radiatoriai (iš kurių neišleistas oras), nors tiesiogiai ir nejaučiame, kenkia mūsų savijautai ir sveikatai.

Stenkimės kuo mažiau naudotis prastos kokybės garso aparatūra. Mūsų organizmui reikia natūralių garsų, natūralių vibracijų, o prastos kokybės aparatūra teiks tik sintetinę muziką ir mūsų organizmas gaus per mažai jam reikalingo "garsų maisto".

Ar žinote, kad žmonės yra sukurti pagal muzikos dėsningumus, atitinkamų kūno dalių proporcijos atitinka harmonijos principus. Kiek galėdami dažniau klausykite gyvos gamtos garsų ar nors geros kokybės jų įrašų: jūros ošimo, paukščių čiulbėjimo ir pan.

Atminkite, kad muzika jus labai stipriai veikia. Ypač dainos. Dainų tekstai užsifiksuoja pasąmonėje. Jei klausomų dainų tekstai šiurkštūs, o žodžius lydinti muzika aštri ir negatyvi, jūsų sąmonėje gali kilti nenusakomos programos.

Tylus būstas sukelia slogų įspūdį, o daug garsų ir triukšmo - greitą nuovargį.

Kokie garsai turi vyrauti patalpose, priklauso nuo jūsų veiklos ir nuo to, kam tos patalpos skirtos. Padėti kvalifikuotai pasirinkti gali radiostezija.

Garsai nuo seniausių laikų naudojami patalpoms energetiškai valyti. Garsai gali persiskverbti per bet kokią medžiagą ir greitai paveikti jos energetiką.

Kinijoje nuo seniausių laikų patalpų energetika valoma plojimu delnais. Tai labai paprasta, bet kartu galinga ir efektinga technika. Jos poveikis aiškintinas tuo, kad garso vibracijos "suskaldo" patalpose užsilaikiusius energijos srautus ir "uolas".

Senovės Kinijoje plojimas rankomis buvo savotiška apeiginė procedūra. Teatras nebuvo skirtas pramogoms ir žiūrovai pasibaigus spektakliams niekada neplodavo, o ilgai tylėdami sėdėdavo ir mąstydavo apie tai, ką matė, stengdamiesi išsinešti namo nors dalelę to, ko liudininkais ką tik tapo. Tačiau visi audringai plodavo prieš spektaklį, norėdami išvalyti erdvę, kurioje jis vyks. Senovės patirtį galima pritaikyti ir šiomis dienomis. Norėdami atgaivinti savo energetiką, plokite delnais, "akcentuodami" plojimus galvos ir kojų srityse. Ši procedūra iš jūsų atims neilgiau kaip pusę minutės, o rezultatai bus akivaizdūs.

Jei patekote į stresinę situaciją ir norite susigrąžinti emocinę pusiausvyrą, porą kartų garsiai suplokite ties ausimis ir pasijusite geriau.

Naudokitės garsais, kaip papildomomis priemonėmis, norėdami:

• a) susikaupti;

• b) išsivaduoti iš stresų;

• c) atsipalaiduoti;

• d) geriau pasiruošti įvairioms ceremonijoms.

Naudokitės garsais (muzika) norėdami:

• a) nuslopinti pyktį;

• b) sumažinti įtampą;

• c) nusiraminti.

1963 m. Londono filosofijos mokslų daktaras Lailas Votsonas išspausdino nemažai darbų apie muzikos poveikį žmonėms. Muzikos ritmai kilę iš gamtos ritmų. Kuo jie artimesni mūsų prigimčiai, mūsų organų ritmams, tuo malonesnė mums ta muzika ir aplinka, kurioje ji skamba.

Manau, vyresni žmonės dar nepamiršo susižavėjimo "Modern Talking" muzika, kuria žavisi net ir dabartinis jaunimas. Minėtos grupės sėkmė buvo ta, kad jos dainų ritmai atitiko susijaudinusio žmogaus širdies ritmus (120 dūžių per minutę).

Garsai veikia visas organinės gyvybės formas. Tai neginčijamai įrodė 1966 m. buvęs JAV CŽV tarnautojas, vienas geriausių poligrafo (melo detektoriaus) panaudojimo instruktorių Klinas Beksteris, prijungęs prie melo detektoriaus vieną iš naminių augalų. Augalo reakcija į muziką atsispindėjo įjungtos aparatūros rodmenyse. Augalas reagavo net į mokslininko mintis, susijusias su augalu. Šių subtilių elektromagnetinių procesų esmės iki šiol negali nustatyti jokia šiuolaikinė technika.

 

 

Jonas JUKONIS - profesionalus radiostezistas
Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox