RU

 

 
Tai pavojinga mūsų gyvybei -  buitinė technika
 

Buitinė technika: šaldytuvai, kavos virimo aparatai, virtuviniai kombainai, mikrobanginės krosnelės, fenai, siurbliai, kompiuteriai, skalbimo mašinos, televizoriai ir audio – video aparatūra vienu ar kitu laipsniu skleidžia elektromagnetinę spinduliuotę.

Žmonės labai jautrūs elektromagnetiniams spinduliavimams. 1993 m. Ženevoje paskelbtose pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos mokslininkų darbuose ("Electromagnetic fields" WHO. Geneva 1993) sakoma, kad žmogaus kūnas spinduliuoja iki 300 Hz elektromagnetinį spinduliavimą. Iš to seka išvada, kad mes reaguojame į visų elektros linijų bei instaliacijų, namų ir biuro elektroninę įrangą, mobiliųjų telefonų, mikrobanginių krosnelių ir net palydovinių, radijo bei televizijos sistemų elektromagnetinius spinduliavimus. Kai kurie žmonės net fiziškai jaučia radiolokatorių impulsus. Užregistruoti atvejai kada arti radijo stočių gyvenančių žmonių pagalba priimamos laidos jų burnose esančių metalinių plombų pagalba. Prieš daug metų XX a. pradžioje kol mūsų nesupo milžiniški radiobangų laukai amerikiečių fizikas Albertas Abramsas sukonstravo prietaisą - osciloklastą, matuojantį žmogaus skrandžio raumenų reakciją į elektromagnetinius impulsus. Mokslininkas nustatė, kad skrandžio raumenys reaguodavo į silpniausius elektromagnetinius impulsus, sukeltus silpniausių elektros šaltinių.Daugumas buitinių elektros įrengimų generuoja elektromagnetinius laukus net ir tada kada jie išjungti, nes elektronai juose pastoviai juda Norint to išvengti reikia įprasti išjungti prietaisų šakutes iš elektros rozečių. Ypač tai svarbu miegamuosiuosBet kokie elektriniai įrengimai naudojami patalpų šildymui ar vėdinimui išskiria galingus elektromagnetinius laukus, todėl kategoriškai draudžiama miegoti arti oro kondicionavimo ar šildymo prietaisų. Turite įsitikinti ar jų nėra butuose už sienų. Elektriniai šildymo pledai ir pagalvės labai patogūs prietaisai tačiau venkite jų.

Vienas kenksmingiausių elektros prietaisų mūsų buityje yra pasenusio tipo, radiaciją ir žalingus elektromagnetinius spinduliavimus skleidžiantys televizoriai. Stenkitės kuo mažiau leisti laiko prie jo ir būkite galimai toliau nuo jų kineskopų. Neleiskite vaikams badyti nosimis į televizorių. Televizoriai spinduliuoja galingą elektromagnetinį lauką žalingą žmogaus sveikatai, kuris išlieka keletą dienų net išjungus televizoriaus šakutę iš elektros rozetės. Jei negalite gyventi be televizoriaus žiūrėkite ji nedaugiau kaip 2-3 valandas per parą. Niekada nejunkite jo dėl fono kada leidžiate vakarą su draugais ar švenčių metu.Sekantis pagal žalingumą buitinis elektroninis prietaisas mobilus telefonas Nustatyta neginčijamai jo žalingas poveikis žmonėms. Jei jūsų darbo pobūdis verčia naudoti mobilų telefoną naudokite jį kiek galima rečiau ir trumpiau. Būtinai didžiausio ar didelio garso režime. Stenkitės, kad telefono antena būtų kuo toliau nuo galvos. Šiuo metu Amerikos teismai užpildyti tūkstančiais bylų su ieškiniais dėl kompensacijų už prarastą sveikatą naudojantis mobiliais telefonais. Daugeliui žmonių jie iššaukia piktybinius auglius ausyse ir smegenyse, jiems išmokamos dideles piniginės kompensacijos. Amerikos federalinė medikamentų administracija rekomenduoja naudotis mobiliaisiais telefonais tik esant būtinumui, stengiantis, kad šaukiamasis signalas būtų kuo trumpesnis. Nežiūrint mobilių telefonų kenksmingo poveikio jų gamyba vystoma toliau, neseniai buvo sukurta globalinė palydovinė mobilaus ryšio sistema, kuri įgalina mus paskambinti i visą pasaulį. Tai labai patogu, bet būkite atsargūs, kenksmingas elektromagnetinis spinduliavimas naudojant juos žymiai didesnis nei paprastų mobilių telefonų.

Vienas baisiausių žmogaus sveikatai elektromagnetinių prietaisų - mikrobanginė krosnelė. Pažangiose pasaulio šalyse nuo jų senai atsisakoma ir tenaudojamos elektroindukcinės krosnys. Maistas ruošiamas mikrobanginėje krosnelėje yra energetiškai suplėšomas, yra suardomi azotiniai proteino junginiai, suardoma visa maisto ląstelių struktūra. Tai ką mes valgome, paruošę mikrobanginėje krosnelėje, energetiniu požiūriu yra šiukšlės sukeliančios žmogaus organizmo sutrikimus. Mokslininkai atliko bandymus kurių metu keturiais skirtingais šiluminės energijos šaltiniais (elektrine plytele, dujine plytele, malkomis ir mikrobangine krosnele) buvo užvirinamas vanduo. Virintais vandenimis buvo laistomi vienodos rūšies ir stiprumo augalai. Geriausiai augo augalai laistomi malkomis užvirintu vandeniu. Panašiai augo augalai laistomi dujomis užvirintu vandeniu. Elektrine plytele užvirintu vandeniu laistomi augalai augo silpniau, ir buvo matomos augimo deformacijos. O mikrobanginėj užvirintu vandeniu laistomi augalai buvo išsigimę, neatpažįstami mutantai ir ilgesnį laiką laistomi žūdavo. Didelė tikimybė, kad mikrobanginė krosnelė po kurio laiko sugenda (užsienyje būtina jų profilaktika) ir pradeda praleisti pražūtingas elektromagnetines bangas.

Virtuvės elektromechaniniai prietaisai - mikseriai ir virtuviniai kombainai suteikia produktams grubumo ir aštrumo savybes, todėl jais paruoštą maistą reikia naudoti kaip įmanoma rečiau. Vartodami taip paruoštą maistą žmonės praranda energetinę pusiausvyra ir tampa nervingais ir neramiais.Skustis patariama mechaniniais prietaisais, nenaudojant elektrinių skutimosi priemonių kurių sukeliamos elektromagnetinės bangos veiks jūsų smegenisYpač didelį ir galingą elektromagnetinį lauką sukuria fenai, kuriais patartina visiškai nesinaudoti. Be neigiamo elektromagnetinio poveikio jie veikia plaukų fizinę struktūrą.Didžiulį elektromagnetinį lauka sukuria buitiniai siurbliai. Dirbant juo stenkitės kuo toliau būti nuo jo variklio. Patalpoje neturi būti pašaliniu, ypač vaikų, kuriems niekada neleiskite dirbti su siurbliu kurio elektromagnetinis spinduliavimas 500 kartų viršija norminį. Elektrinė skutimosi mašinėlė, švedų mokslininkų nuomone, pats pavojingiausias buitinis prietaisas. Jos elektromagnetinio spinduliavimo galingumas viršija minimalų kenksmingumo didį keletą šimtų kartų. Mikserio magnetinio lauko įtampa ant jo korpuso būna 10 kartų didesnė už leistinas normas. Elektrinių grąžtų ir perforatorių elektromagnetinė įtampa viršija normas 25 kartus. 

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox