RU

 

 
Susipažinkime
 

Aš, Jukonis Jonas 1965 metais baigiau KPJ statybos fakultetą. Dirbau darbų vykdytoju gyvenamųjų namų ir aukštuminių statinių statybinėse valdybose. Didžiąją profesinio gyvenimo dalį paskyriau projektavimo darbams. Kauno “Žemprojekte“ projektavau Lietuvos gyvenviečių išplanavimus. “Komprojekte“ ir “Gyvenamųjų namų tobulinimo institute“ projektavau gyvenamuosius namus, visuomeninius ir gamybinius pastatus. Šiuo metu aš pensininkas, užsiiminėjantis radiostezinių paslaugų praktika.

Nuo jaunystės domėjausi bioenergetika ir paranormaliais reiškiniais. Pastoviai domiuosi ir gilinu radiostezines žinias. Studijuodamas ir praktiškai pritaikydamas kinų feng-shui, Indijos vatsu ir reiki moksluose sukauptas žinias. Jas gilinau Vokietijoje (Miunchene), Kretoje, Maljorkoje.

Aš nuoširdžiai pritariu Albertui Einšteinui, kuris sakė: “Yra du požiūriai į gyvenimą. Vienas, kad nieko nėra stebuklingo, na o kitas – viskas gyvenime stebuklas.“

Aš kasdieną jaučiu dėkingumą stebuklingam gyvenimui už viską. Tobulinuosi energijų pažinime, valdyme ir praktiškame jų taikyme gyvenime.

Pagarbiai, Jonas Jukonis

 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox