RU

 

 
Pavojinga gyvybei
 

 

Daiktai kurie mus supa ne visada yra saugūs. Žmonės paprasčiausiai nepagalvoja apie visų jų kenksmingumą. Pasitikime reklama kuri giria žalingiausias medžiagas nes rinką valdo prekybinė mafija, kuriai nesvarbi mūsų sveikata. Jai svarbiausia kuo didesni pelnai net ir mūsų sveikatos kaina. Įvairių sričių ekspertai pastoviai praneša apie vieno ar kito daikto kenksmingumą. Tačiau į tai labai įtartinai niekas nekreipia tinkamo dėmesio. Gal verta pagalvoti kuo mes kasdien lengvabūdiškai naudojamės ir ar tai negresia mūsų gyvybei?

Mes naudojamės daugybe daiktų. Prie jų mes pripratome ir daro gyvenimą įdomesniu ir patogesniu. Vos gimę žaidžiame žaislais, o suaugę naujausiais šiuolaikinės technikos pasiekimais.

Visi naudojamės panašiais daiktais, todėl manome, kad nieko pavojingo juose nėra. Tačiau ar tai teisinga nuomonė?
Kasdieninio naudojimo daiktai pavojingi tuo, kad jais pastoviai naudojamės. Jų žala mums tampa chroniška. Kenksmingos medžiagos kurias gauna organizmas pastoviai kontaktuodamas su žalingais organizmui daiktais, kaupiasi, sukeldamos praėjus kuriam laikui sunkias kepenų, inkstų, širdies, skrandžio – žarnyno, lyties organų ir kitas ligas.

Daugumas kenksmingų medžiagų kancerogeninės ( sukelia vėžį ). Pagalvokite, apdairesni pasirinkdami daiktus savo buičiai, kokie pavojai jose slypi, koks jų pavojingumas. Ar tikrai jie pavojingi net gyvybei?

Supratimas kur slypi pavojus padės jo išvengti. Įprastiniai mūsų visuomenės stereotipai neturi užmigdyti jūsų atsargumą , uždengti akis aiškiam vienokių ar kitokių kenksmingų daiktų naudojimui.

Laisva prekyba daiktais dar nėra jų saugumo ir kokybės garantas. Reikia mokėti įvertinti perkamos prekės kokybę, kad vėliau dėl to nereikėtų gailėtis.

Norėdamas plačiau supažindinti su galimais buityje naudojamų daiktų pavojais parašiau ciklą straipsnių apie juos:

KENKSMINGOS MEDŽIAGOS ŽAISLUOSE

DIRBTINĖS EGLUTĖS IR EGLUČIŲ PAPUOŠALAI

PIROTECHNIKA

BUITINĖ CHEMIJA

INDAI

BALDAI

KOSMETINĖS PRIEMONĖS

BUITINĖ TECHNIKA 

 

 

 

 
 
 

Susipažinkime   |   Radiostezija   |   Paslaugos   |   Nuorodos   |   Straipsniai   |   Kontaktai

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
 

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox